Kontakty

Biblioteka Główna

67-100 Nowa Sól
ul. Bankowa 3

Telefon: (68) 355 34 28 - centrala
Fax: (68) 355 34 35

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Dyrektor)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Kierownik Działu Administracyjno-Finansowego)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Administracja)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Księgowość)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Wypożyczalnia)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Kierownik Działu Udostępniania Zbiorów)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Wypożyczalnia Multimedialna)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Czytelnia Ogólna)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Czytelnia Regionalna)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Dział Gromadzenia)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Wypożyczalnia Międzybiblioteczna)

Wykręcając numer telefoniczny (68) 355 34 28 i po zgłoszeniu się automatycznej sekretarki należy wybrać numer wewnętrzny:

Kierownik Działu Udostępniania 13
Wypożyczalnia 12
Wypożyczalnia Multimedialna 11
Czytelnia i e-Czytelnia 20
Czytelnia Regionalna 22
Magazyn książek 30
Dyrektor 21
Główna Księgowa 25
Kierownik Działu Adm-Finansowego 23

Oddział dla Dzieci

67-100 Nowa Sól
ul. Bankowa 3

Telefon: (68) 355 34 28 - centrala

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefony wewnętrzne

Oddział dla Dzieci 40
Czytelnia Oddziału dla Dzieci 41

Filia

67-100 Nowa Sól
ul. 1 Maja 14

Telefon: (68) 451 18 41

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


561230
Dzisiaj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
9
617
7991