,,NIE MA SPANIA BEZ CZYTANIA", czyli zabawa, podczas której przez cztery miesiące zbieramy naklejki. Na najlepszych czekają supernagrody!

Po raz drugi Miejska Biblioteka Publiczna Oddział Dziecięcy Bibluś zaprasza do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym, którego hasło brzmi: ,,Nie ma spania bez czytania".

Zasady konkursu są proste. Wystartować w nim może każdy młody czytelnik, który ma założone konto w Biblusiu. Przez najbliższe cztery miesiące (aż do końca kwietnia) zbiera on naklejki, które są potwierdzeniem jego wizyty w naszej bibliotece dziecięcej i wypożyczenia co najmniej jednej książki. Za każde ,,odwiedziny" uczestnik zabawy otrzyma od nas jedną naklejkę. Wygrywa ta osoba, która uzbiera najwięcej naklejkowych ,,biletów wstępu".

Pamiętajcie więc, kiedy jesteście w Biblusiu i wypożyczacie książki, odbierzcie nasze naklejki. Naprawdę warto, bo atrakcyjne nagrody już czekają!

Do akcji tej przyłączyła się nasza biblioteczna filia, która mieści się przy ul. 1 Maja. Tam też można zbierać nasze naklejki.